Instytut Inżynierii Biomedycznej

Doktoranci IIB nagrodzeni na I Międzynarodowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych i Doktorantów

13.05.2024 - 10:58 aktualizacja 13.05.2024 - 11:22
Redakcja: M. Kasprzyk

W dniach 9-10 maja 2024 r. w Ustroniu odbyła się I Międzynarodowa Konferencja Kół Naukowych i Doktorantów pt.”Zagadnienia kultury fizycznej i zdrowia w badaniach młodych naukowców”.

Organizatorem był Zarząd Studenckiego Ruchu Naukowego AWF im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, a patronat honorowy objął J.M. Rektor AWF Katowice – prof. dr hab. Grzegorz Juras. Celem konferencji było stworzenie interdyscyplinarnego forum do prezentacji osiągnięć naukowych studentów i doktorantów w dziedzinie kultury fizycznej i zdrowia.

Instytut Inżynierii Biomedycznej reprezentowali doktoranci:

• mgr inż. Natalia Brzezińska
  • mgr inż. Anna Kłeczek
  • mgr inż. Maciej Pyza
  • mgr Artur Sowiński

Niezmiernie miło nam poinformować, iż mgr inż. N. Brzezińska oraz mgr inż. A. Kłeczek otrzymały pierwszą nagrodę a mgr inż. M. Pyza oraz mgr A. Sowiński otrzymali trzecią nagrodę za najlepsze wystąpienia naukowe w sesji doktorantów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!