Instytut Nauk Teologicznych

WEBINARIUM: Rola kościelnych dyscyplin naukowych w kształceniu uniwersyteckim (ks. prof. Luis Felipe Navarro Marfá)

15.05.2024 - 23:07, aktualizacja 16.05.2024 - 13:26
Redakcja: Wojciech Kamczyk

Szanowni Państwo,

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach serdecznie zapraszana XI seminarium Lectio Magistralis Internationalis, które obędzie się on-line (Zoom) 28 maja, godz. 11.00-14.00.  Wykład mistrzowski nt. Rola kościelnych dyscyplin naukowych w kształceniu uniwersyteckim wygłosi ks. prof. LUIS FELIPE NAVARRO MARFÁrektor Papieskiego Uniwersytetu Santa Croce w Rzymie.

W dyskusji panelowej głos zabiorą: o. prof. Andrzej Wodka, były przewodniczący Agencji Stolicy Apostolskiej ds. Oceny i Promocji Jakości Kształcenia na Uniwersytetach i Wydziałach Kościelnych, ks. prof. Tobias Häner, wicerektor Kolońskiej Akademii Teologii Katolickiej oraz ks. dr hab. Antoni Świerczek, prof. ucz., prorektor Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie.

W drugiej części seminarium odbędzie się Dialog uczestników z Mistrzem – serdecznie zapraszamy do zabrania głosu. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne z języka włoskiego na polski. Załączamy materiał informacyjny o wydarzeniu. Relacje z poprzednich edycji dostępne są tutaj

Państwa obecność będzie dla nas zaszczytem. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy do 23 maja przez FORMULARZ (dostęp również przez kod QR zamieszczony na plakacie). 25 maja br. Centrum Komunikacji Medialnej UŚ prześle Link do połączenia.