• Polish
Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Studentka Kolegium ISM na I Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej Psy i Koty w Nauce i Praktyce

17.06.2024 - 15:09 aktualizacja 30.07.2024 - 15:11
Redakcja: JO

14 czerwca 2024 r. na Wydziale Biotechnologii i Hodowli Zwierząt Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie odbyła się I Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa Psy i Koty w Nauce i Praktyce pt. „Dobrostan psa i kota”.

Na konferencji zostały poruszone istotne aspekty związane z szeroką rozumianą opieką nad psami i kotami.

W ramach wydarzenia odbyła się Sesja Młodych Naukowców, na której poster zatytułowany „Ciąć albo nie ciąć; oto jest pytanie: anatomia porównawcza psich wibrysów. Co groomerzy wiedzą o psich wibrysach?” zaprezentowała studentka Kolegium ISM Pani Wiktoria Moczarska.

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami badań Pani Wiktorii na platformie Research Gate.