• Polish

Tydzień pracowników sojuszu T4EU

26.06.2024 - 13:23 aktualizacja 26.06.2024 - 13:36
Redakcja: AA

Uniwersytet im. Jeana Monneta w Saint-Étienne ma przyjemność zorganizować swój pierwszy tydzień poświęcony dyrektorom zarządzającym, dziekanom i administracji wyższego szczebla z uniwersytetów Transform4Europe „Staff Week: Modernizing Universities Within the T4EU Framework”, który odbędzie się w dniach 24-26 września 2024 r. w Saint-Etienne we Francji.

Uczestnicy będą wspólnie pracować i wymieniać się doświadczeniami na następujące tematy:
– wyzwania stojące przed naszymi organizacjami ze względu na europejski wymiar,
– innowacje organizacyjne: innowacyjne modele strukturalne w szkolnictwie wyższym,
– wyzwania stojące przed uczestnikami, jak wzmocnić współpracę międzywydziałową,
– nowe przestrzenie współpracy i dialogu społecznego: budowanie skutecznej współpracy między kierownictwem a przedstawicielami pracowników.

Sesje pracy zespołowej będą przeplatane chwilami relaksu i wydarzeniami kulturalnymi.

Udział w wydarzeniu może wziąć maksymalnie 2 uczestników na uniwersytet T4EU. Uczestnictwo nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Uniwersytet im. Jeana Monneta w Saint-Étienne pokrywa koszty 3 obiadów i 1 kolacji, a transport oraz zakwaterowanie leży po stronie uczestnika. Zachęcamy do skontaktowania się z Działem Współpracy z Zagranicą w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat możliwości pokrycia kosztów.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o kontakt mailowy na adres lise.marguet@univ-st-etienne.fr do 15 lipca.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie internetowej sojuszu Transform4Europe.

Grafika wydarzenia