• Polish

„A Vision for Europe” – konkurs dla studentów T4EU

19.01.2024 - 10:29 aktualizacja 19.01.2024 - 10:29
Redakcja: OO

Gdzie jest ta iskra, która mogłaby rozniecić u młodzieży fascynację tematem współczesnej Europy? Jakie doświadczenia, jakie spostrzeżenia, jakie argumenty mogą uczynić Europę silniejszą i pozwolić jej szybciej się rozwijać? Fundacja im. Friedricha Erharda i Uniwersytet Kraju Saary zapraszają studentów uniwersytetów członkowskich sojuszu Transform4Europe do wzięcia udziału w konkursie „A Vision for Europe” i odpowiedzenia na powyższe pytania. Studenci wszystkich kierunków mają możliwość przesłania swoich zgłoszeń, np. w formie szkicu koncepcyjnego, eseju, pracy literackiej (każda około 3–5 stron tekstu) lub opowiadania graficznego (około 10–5 stron) o swojej wizji Europy. Najlepsze prace zostaną opublikowane, a najbardziej przekonujące prace zostaną nagrodzone (nagrody do 2500 euro). Prace można przesyłać do 31 marca 2024 roku na adres e-mail: vision-fuer-europa@outlook.de. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Uniwersytetu Kraju Saary.

Mężczyzna i kobieta sprawdzają we dwójkę kartkówkę z języka niemieckiego

Annika Gordon | Unsplash