• Polish
transform4europe

Eksperci Science4all dzielą się przemyśleniami na temat otwartej nauki i komunikacji w ramach projektu COALESCE

09.08.2024 - 15:52 aktualizacja 09.08.2024 - 15:52
Redakcja: AA

Prof. Filippo Nuccio z Uniwersytetu Jeana Monneta i Ana Slavec, adiunkt z Uniwersytetu Primorska, członkowie grupy Science4All sojuszu Transform4Europe, udzielili wywiadów w ramach projektu COALESCE, wirtualnego laboratorium dla przyszłego Europejskiego Centrum Kompetencji w zakresie Popularyzacji Nauki [European Competence Center for Science Communication].

Seria 11 wywiadów z ekspertami na temat tego, jak lepiej popularyzować naukę, została opublikowana na YouTube. Naukowcy podzielili się swoimi przemyśleniami na temat Otwartej Nauki dla naukowców i tego, w jaki sposób popularyzacja nauki może z niej skorzystać, a także w jaki sposób popularyzacja nauki może wspierać Otwartą Naukę i czego może się od niej nauczyć.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie Transform4Europe.

mikrofon w studiu