• Polish

Intensywny kurs języka niemieckiego na Uniwersytecie Kraju Saary

08.05.2024 - 14:16 aktualizacja 14.05.2024 - 12:39
Redakcja: RH

Uniwersytet Kraju Saary zaprasza na intensywny kurs języka niemieckiego, który został przygotowany z myślą o potrzebach studentów przygotowujących się do studiów w Niemczech lub w tej uczelni. Nacisk będzie położony na umiejętność rozumienia tekstu czytanego oraz słuchanego z uwzględnieniem informacji na temat życia studenckiego w Uniwersytecie Kraju Saary – zarówno na kampusie, jak i w Saarbrucken. Krótkie intensywne kursy zaczynają się na poziomie A2 (CEFR). Podstawowa znajomość języka niemieckiego jest konieczna, aby wziąć udział w kursie.

Informacje o kursie stacjonarnym, który odbywa się we wrześniu można znaleźć na stronie: www.uni-saarland.de/en/global/german-courses/erasmus/september.html, natomiast informacje o kursie online odbywającym się w październiku dostępne są na stronie: www.uni-saarland.de/en/global/german-courses/erasmus/october.html.

Zainteresowani studenci mogą aplikować poprzez formularz zgłoszeniowy. Termin rejestracji: 2 czerwca.

Udział jest bezpłatny dla wybranych studentów konsorcjum T4EU.

grafika promująca Intensywny kurs języka niemieckiego