• Polish

Aplikuj na MIC 2024 Pre-Conference Day

02.05.2024 - 10:26 aktualizacja 02.05.2024 - 10:45
Redakcja: RH

Weź udział w MIC 2024 Pre-Conference Day, odbywającego się 5 czerwca 2024 roku na Wydziale Ekonomii i Zarządzania włoskiego Uniwersytetu w Trydencie. Samej konferencji przyświeca hasło „Next Generation Challenges: Innovation, Regeneration and Inclusion”, a to jednodniowe wydarzenie zostało stworzone z myślą o doktorantach na każdym etapie studiów doktoranckich, a jego celem jest zapewnienie środowiska dogodnego do dzielenia się pytaniami i pomysłami, a także wymieniania swoich opinii na temat niektórych kluczowych kwestii pojawiających się w każdym procesie studiów doktoranckich.

Na MIC 2024 Pre-Conference Day doktoranci będą mieli wiele okazji do:

• omówienia swoich problemów badawczych,
  • omówienia wyzwań z wiązanych z metodologią,
  • udzielania konstruktywnej informacji zwrotnej na temat pracy innego uczestnika,
  • otrzymania konstruktywnej informacji zwrotnej na temat własnych prac,
  • poznania doświadczonych badaczy,
  • poszerzenia swojej sieci kontaktów.

Pre-Conference Day skupi się na prezentacjach badań doktorantów, przewidziano również czas na wnikliwe dyskusje z doświadczonymi badaczami, a także warsztaty dotyczące publikacji i projektowania badań.

Osoby, które chcą zaprezentować i omówić swoje badania, a także otrzymać informację zwrotną od doświadczonych badaczy, powinny przesłać rozszerzony abstrakt swojego wystąpienia w języku angielskim za pośrednictwem systemu konferencji online. Termin na przesłanie abstraktów dla studentów Sojuszu T4EU to 10 maja 2024.

ZGŁOSZENIE ABSTRAKTU

Przygotowując rozszerzony abstrakt, należy wziąć pod uwagę następujące kwestie:

• Abstrakt musi mieć minimum 700 słów i maksymalnie 1000 słów (bez tytułu, danych o autorach i bibliografii).
  • Abstrakt powinien zawierać uzasadnienie i cele badania, metody (wymienić główne metody i dane wykorzystane w analizie), przedstawienie głównych wyników i wniosków (jeśli są już dostępne), wnioski (wartość dodana artykułu oraz istotne ograniczenia, jeśli dotyczy) oraz możliwe wyzwania stojące przed badaczem.
  • Bibliografię należy podać na końcu abstraktu (nie podlega ograniczeniu 700 – 1000 słów). Abstrakt powinien być napisany przy użyciu Chicago-Style Citation.
  • Podczas przygotowywania abstraktu należy użyć wzoru konferencji.

Następnie abstrakty przejdą proces podwójnej ślepej recenzji i – jeśli zostaną zaakceptowane – zostaną opublikowane w MIC 2024 Book of Abstracts.
Doktoranci z zaakceptowanymi abstraktami zostaną zaproszeni do nadsyłania pełnych artykułów do publikowanego po konferencji MIC 2024 Conference Proceedings lub do czasopism zaprzyjaźnionych.

OPŁATA REJESTRACYJNA

Opłata rejestracyjna dla doktorantów, którzy wezmą udział wyłącznie w Pre-Conference Day w dniu 5 czerwca 2024 r. wynosi €140. Kwota powinna zostać uiszczona do 15 maja 2024 roku.

Udział w Pre-Conference Day jest bezpłatny dla osób zarejestrowanych na konferencję główną. Po więcej szczegółów dotyczących opłaty i metod płatności kliknij tutaj.

Po więcej informacji sprawdź stronę: https://transform4europe.eu/mic2024-pre-conference-day/

Zdjęcie przedstawia kobietę zapisująca coś w notatniku

Fot. Kvalifik | Unsplash