• Polish

PIERWSZE STRATEGICZNE ZGROMADZENIE
SOJUSZU TRANSFORM4EUROPE

JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ O TRANSFORM4EUROPE,
WYŚLIJ NAM PYTANIA I ZAREJESTRUJ SIĘ!
Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY NA NIE PODCZAS SPOTKANIA!

3 GRUDNIA 2021 ROKU

9.00–10.45 (CET)

ZAPROSZENIE

Trwająca już ponad rok współpraca w ramach sojuszu Transform4Europe to wiele wspólnych działań i inicjatyw oraz spotkań – zarówno w przestrzeni online, jak i na miejscu, w naszych uniwersytetach. Chcemy zaprosić wszystkich do uczestnictwa w 1. Zgromadzeniu Strategicznym Sojuszu Transform4Europe. Podczas spotkania nie tylko uczcimy rocznicę naszej współpracy, lecz również opowiemy o tym, co już wspólnie osiągnęliśmy. Nasi znakomici prelegenci zaprezentują stan prac w projekcie i odpowiedzą na pytania, które może zadać każdy, kto chce się dowiedzieć więcej o naszych działaniach i planach sojuszu.

Na pytania będziemy czekać do 1 grudnia 2021 roku – adres e-mail: transform4europe@uni-saarland.de. Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem: tickets.kwt-uni-saarland.de.

POBIERZ PROGRAM WYDARZENIA (w języku angielskim)