• Polish

Bootcamp Burgas: tydzień szkoleniowy w Bułgarii

03.07.2024 - 14:25 aktualizacja 03.07.2024 - 14:29
Redakcja: RH

Bootcamp jest częścią Transformation Labs, którego celem jest:

• Zaangażowanie młodych naukowców i studentów studiów magisterskich w życie sojuszu Transform4Europe.
  • Stymulowanie interdyscyplinarnych badań w obszarach tematycznych konsorcjum.
  • Tworzenie warunków do poprawy możliwości badawczych i potencjału sojuszu poprzez szkolenia zorientowane na problemy.
  • Stworzenie możliwości dla różnych form współpracy z interesariuszami.

Tematem przewodnim wydarzenia jest: zrównoważony rozwój i transformacja środowiska: skuteczna adaptacja do zmian klimatu i innowacje.

Zadaniem uczestnika jest aktywny udział w inicjatywach organizowanych w ramach Bootcamp Burgas w dniach 10-12 września 2024 r. Osoby zakwalifikowane będą miały pokryte koszty podróży, zakwaterowania oraz otrzymają dietę podróżną.

Rejestracja odbywa się poprzez formularz i potrwa do 21 lipca 2024 r. Osoby zakwalifikowane zostaną poinformowane drogą mailową o wyniku rekrutacji najpóźniej do 1 sierpnia 2024 r.

Więcej przeczytasz na stronie Biura Karier UŚ. Pytania należy kierować na adres: spinplace@us.edu.pl.

kilka ludzkich dłoni położonych na sobie w geście współpracy