• Polish

Redakcja: wc-a
Tagi: akademia animacji, EKA
Baner Transorm4Europe

Letnia Akademia Animacji to bezpłatny kurs online dla studentów i doktorantów uniwersytetu europejskiego Transform4Europe. Dwadzieścia jeden osób – po trzy z każdej uczelni sojuszu – zostanie wyłonionych w trybie konkursu. Laureaci poznają podstawy przygotowywania animacji 3D z wykorzystaniem oprogramowania Blender. Szkolenie poprowadzą eksperci, którzy omówią różne techniki narracyjne oraz strategie tworzenia atrakcyjnych prezentacji wizualnych. Uczestnicy, pracując w trzyosobowych zespołach, przygotują własną animację odnoszącą się do zaproponowanych przez siebie zmian w szkolnictwie wyższym.

Organizatorem warsztatów, zaplanowanych od 11 do 17 sierpnia 2021 roku, jest Estońska Akademia Sztuk Pięknych w Tallinie, partner konsorcjum Transform4Europe. Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim. Zgłoszenia udziału należy przesyłać do 1 sierpnia za pośrednictwem formularza rejestracyjnego. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.us.edu.pl/t4e.

Baner Transorm4Europe

animowany napis: text animation course