• Polish
transform4europe

Publikacja strategii fundraisingowej w ramach projektu T4ERI w dokumencie Komisji Europejskiej

05.04.2024 - 12:52 aktualizacja 05.04.2024 - 14:50
Redakcja: RH

Strategia fundraisingowa stworzona w ramach projektu T4ERI została nie tylko wyróżniona, ale również opublikowana w dokumencie Komisji Europejskiej pt. „Raport o dobrych praktykach z projektów sojuszy uniwersyteckich w Europie – Horyzont 2020”. Prezentowana strategia stanowi jeden z fundamentów naszych starań w sojuszu Transform4Europe, mających na celu promowanie innowacyjności oraz poprawę perspektyw zawodowych młodych naukowców poprzez programy doktoratów wdrożeniowych. Za opracowanie strategii odpowiadał zespół projektu T4ERI z kluczowym udziałem dr. Macieja Bisagi.

W ramach strategii przedstawione zostały kierunki rozwoju oraz wsparcie dla Międzynarodowych Sieci Doktoratów Wdrożeniowych, które opierają się na współpracy między partnerami sojuszu T4EU a przedstawicielami sektora biznesowego, zarówno w Europie, jak i na świecie. Publikacja strategii przez Komisję Europejską jest potwierdzeniem wartości naszych działań na rzecz innowacyjności w badaniach naukowych i edukacji.

Szczegółowe informacje o projekcie T4ERI znajdują się na stronie: transform4europe.eu/t4eri.

Raport można przeczytać na stronie sojuszu Transform4Europe.

Zdjęcie przedstawia męską dłoń piszącą markerem po przeźroczystej tablicy

Fot. Kvalifik | Unsplash