• Polish
transform4europe

Szkolenia dla kadry naukowej i administracyjnej

03.10.2024 - 11:15 aktualizacja 03.10.2024 - 12:11
Redakcja: OO

Sojusz Transform4Europe zachęca kadrę naukową i administracyjną uniwersytetów sojuszu do skorzystania z oferty szkoleń zawodowych w formie webinarów, które będą odbywać się od października do listopada 2024 roku. Webinary będą dotyczyły i rozwijały różne umiejętności. Szkolenia mogą okazać się przydatne dla każdego członka kadry naukowej i/lub administracyjnej z całego sojuszu.

Zachęcamy was do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i zarejestrowania się na webinary, aby rozwijać swoje kompetencje. Lista szkoleń dostępnych w październiku oraz formularze rejestracyjne znajdują się na stronie transform4europe.eu.

Szkolenia dla kadry naukowej i administracyjnej w ramach Transform4Europe:

• „How to manage goals and priorities in everyday flow” – 3 października
  • „Anatomy of a Higher-Education Teacher and Active Learning Methods” – 10 października
  • „Mastering Microsoft Excel: advanced techniques for data sorting, filtering, and conditional formatting” – 23 października
  • „Students participation in learner-centered curriculum design – principles and applications” – 24 października
  • „Digital technology As An Enhancement Tool in Student-Centered Collaborative Learning” – 30 października

zdjęcie przedstawia rękę pisząca po przeźroczystej tablicy