• Polish

T4EU podczas Dnia Otwartego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach

09.05.2024 - 16:09 aktualizacja 09.05.2024 - 16:09
Redakcja: OO

14 maja 2024 roku Uniwersytet Śląski w Katowicach organizuje Dzień Otwarty dla przyszłych studentów i kandydatów na studia. Uczestnicy będą mogli porozmawiać z członkami kół naukowych, studentami i pracownikami reprezentującymi wydziały Uniwersytetu Śląskiego, a także dowiedzieć się wszystkiego na temat uczelni i studiowania. W programie wydarzenia przewidziano również wykłady popularnonaukowe, warsztaty oraz wycieczki po wydziałach.

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli odwiedzić stanowisko Transform4Europe, na którym pracownicy opowiedzą o działaniach podejmowanych przez sojusz, m.in. o mobilności członków wspólnoty akademickiej, międzynarodowej ofercie dydaktycznej oraz o różnorodnych inicjatywach, które szerzej opisane są na oficjalnej stronie sojuszu Transform4Europe. Uczestnicy będą mogli wziąć także udział w grze terenowej i zdobyć wyjątkowe gadżety T4EU i Uniwersytetu Śląskiego.

zdjęcie pamiątkowe uczestników wydarzenia

fot. Tomasz-Kiełkowski