• Polish

T4EU Strategic Assembly na Uniwersytecie Kraju Saary

21.07.2023 - 15:49 aktualizacja 24.07.2023 - 08:43
Redakcja: PK

Uniwersytet Kraju Saary będzie gospodarzem corocznego Transform4Europe Strategic Assembly, które odbędzie się 4–6 października 2023 roku w Saarbrücken.

Wydarzenie jest platformą służącą do dyskusji pomiędzy członkami grup zaangażowanych w sojusz Transform4Europe – studentów, kadry naukowej, kadry administracyjnej oraz zewnętrznych interesariuszy.
Spotkania organów instytucjonalnych sojuszu i różnych grup ekspertów są doskonałą okazją do omówienia kwestii strategicznych, opracowania nowych pomysłów i wzmocnienia naszej europejskiej sieci.

Główne hasło konferencji dotyczącej polityki, która odbędzie się w środę 4 października, brzmi: „Wspólne wartości dla wspólnej przyszłości”. Eksperci europejscy z różnych dziedzin wezmą udział w panelu dyskusyjnym oraz w wielu warsztatach, podczas których poruszą temat tożsamości europejskiej.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.uni-saarland.de.

T4EU Strategic Assembly October 2023