• Polish
transform4europe

T4EU Week „Communication for a Better Future”

20.09.2024 - 12:41 aktualizacja 20.09.2024 - 13:12
Redakcja: AA

Transform4Europe zaprasza studentów studiów I i II stopnia oraz doktorantów do udziału w trzeciej edycji T4EU Week, która odbędzie się w Katowicach w dniach 21-25 października 2024 roku.

Hasłem przewodnim wydarzenia będzie „Communication for a Better Future”. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w kursach, za które otrzymają 3 punkty ECTS oraz certyfikaty uczestnictwa.

Program dydaktyczny obejmuje siedem modułów edukacyjnych, z których można wybrać jeden:

• English Communication Skills for STEM
  • Negotiation Ninja: Skills for Business and Personal Triumphs
  • Who, where, what, why, why not: understanding cultures in an incomprehensible world
  • Individualized Education Program (IEP) for Students With Disabilities
  • Gender Equality In Society. Legal Aspects
  • Challenges and Choices of the Anthropocene Epoch
  • Fundamentals of cybersecurity – transdisciplinary approach

Aby wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o wyborze uczestników decydować będzie ocena zgłoszeń. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 września 2024 roku.

Ostateczną decyzję dotyczącą przydzielenia studentów oraz doktorantów do poszczególnych modułów podejmie zespół Biura T4EU UŚ. Biuro T4EU zastrzega sobie prawo do wprowadzenia niezbędnych zmian, np. w przypadku niewystarczającej liczby uczestników na dany kurs, nie zostanie on uruchomiony.

W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem Transform4Europe: transform4europe@us.edu.pl.

Graphic with text: T4EU week communication for a better future, Katowice 21-25.10.2024