Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polish
  • English
transform4europe

Transform4Europe Week

SPOTKAJMY SIĘ NA UNIWERSYTECIE ŚLĄSKIM

9–13 maja 2022 roku | POLSKA

Kilka dni – czy tyle wystarczy, aby się lepiej poznać? Sprawdzimy to podczas pierwszego Transform4Europe Week. Jest to jedno z wydarzeń zainicjowanych przez nasz uniwersytet europejski. W tym czasie zamiast zajęć i wykładów odbywać się będą spotkania, rozmowy, warsztaty, pokazy i wiele innych wydarzeń, abyśmy mogli dowiedzieć się o sobie więcej.

Organizatorem pilotażowej edycji jest Uniwersytet Śląski w Katowicach. W maju 2022 roku zaprosimy do Polski studentów, doktorantów i pracowników reprezentujących każdą z uczelni sojuszu.

Cztery dni wypełni bogata oferta wykładów mistrzowskich, wspólnych projektów badawczych, zajęć dydaktycznych, wycieczek, warsztatów i wydarzeń artystycznych. Będziemy uczyć się języków sojuszu w ramach inicjatywy Languages for Lunch. Popołudniowe spotkania pozwolą nam poznać lepiej lokalną sztukę i kulturę. Koncerty i wieczory tematyczne zostaną zorganizowane we współpracy z Samorządem Studenckim UŚ. Wieczorne atrakcje będą odbywały się zarówno w klubach, jak również w plenerze.

Spotkajmy się na Uniwersytecie Śląskim.

Szczegółowe informacje wkrótce.

Logo Transform4Europe

Organizator: Uniwersytet Śląski w Katowicach

Miejsce: POLSKA | kampus UŚ w Katowicach, Cieszynie, Chorzowie i Sosnowcu

Data: 9–13 maja 2022 roku

Kontakt: transform4europe@us.edu.pl

return to top