• Polish
transform4europe

Weź udział w Transform4Europe Summer Course pn. „(Co)Happiness Laboratory”

13.06.2024 - 15:37 aktualizacja 13.06.2024 - 15:37
Redakcja: OO

Uniwersytet Witolda Wielkiego w Kownie zaprasza studentów do wzięcia udziału w wydarzeniu Transform4Europe Summer Course pn. „(Co)Happiness Laboratory”, które odbędzie się 27–29 sierpnia 2024 roku w Kownie. Wydarzenie jest skierowane do osób studiujących na poziomie licencjackim i magisterskim.

W ramach programu organizatorzy zapewniają trzy dni interdyscyplinarnych warsztatów w formacie Hackathon, poruszających aspekty psychologii, filozofii, ekonomii, neuronauki, antropologii czy nauk politycznych. Tematem przewodnim wydarzenia jest pojmowanie szczęścia we wszystkich aspektach życia człowieka. Uczestnicy, którzy ukończą kurs, otrzymają 3 punkty ECTS. Nie zabraknie również wydarzeń integracyjnych. Wstępny program wydarzenia znajduje się na stronie T4EU.

Koszty zakwaterowania i podróży zostaną pokryte przez konsorcjum Transform4Europe.

Aby wziąć udział w kursie, należy do 28 czerwca uzupełnić formularz zgłoszeniowy.

Spośród zgłoszonych osób wybranych zostanie trzech uczestników, którzy będą uczestniczyć w wyjeździe z Katowic/Krakowa 26–30 sierpnia 2024 roku. Nie ma możliwości indywidualnego dostosowania terminu oraz miejsca wyjazdu/powrotu.

Zdjęcie przedstawia piątkę osób przyjaciół na tle zachodu słońca i wody. Wszyscy są uśmiechnięci