Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Przyznanie złotych i srebrnych odznak „Za Zasługi dla Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach”

29.04.2024 - 09:59 aktualizacja 29.04.2024 - 09:59
Redakcja: Andrzej Szczurek

Z przyjemnością informujemy, że pracownikom Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji przyznane zostały złote i srebrne odznaki „Za Zasługi dla Uniwersytetu Śląskiego”. Decyzją Senatu Uniwersytetu Śląskiego z dnia 23 kwietnia 2024 nauczyciele akademiccy naszego wydziału zostali uhonorowani tymi zaszczytnymi odznaczeniami.

Złotą odznakę otrzymała dr hab. Jolanta Skutnik, prof. UŚ, natomiast srebrne odznaki zostały przyznane dr hab. Agnieszce Pieńczak, prof. UŚ oraz dr. hab. Bogusławowi Dziadzi, prof. UŚ.

W ten sposób został uhonorowany ich profesjonalizm, zaangażowanie oraz wkład w rozwój naukowy i edukacyjny uczelni. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym nauczycielom akademickim i życzymy dalszych sukcesów w pracy naukowej i dydaktycznej.