Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Wymiana uczniów w ramach programu Erasmus+

29.04.2024 - 09:56 aktualizacja 29.04.2024 - 09:56
Redakcja: Andrzej Szczurek

Wymiana uczniów w ramach programu Erasmus+ w Szkole Organizacji i Zarządzania w Cieszynie stała się świetną okazją do nawiązania współpracy pomiędzy szkołą a naszym wydziałem. Inicjatorkami spotkania były Pani dr Dorota Prysak i Pani dr Katarzyna Jas .

17 kwietnia 2024 r. gościliśmy na naszym wydziale uczniów Szkoły Organizacji i Zarządzania w Cieszynie, którzy wspólnie ze swoimi sycylijskimi kolegami i koleżankami mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez pracowników Instytutu Sztuk Plastycznych.

Uczniowie pracowali w czterech pracowniach: szkła, ceramiki, sitodruku oraz grafiki w metalu, wszystkie wykonane prace uczniowie mogli zabrać na pamiątkę pobytu na cieszyńskim Kampusie.

Dziękujemy za zorganizowanie, przeprowadzenie warsztatów oraz udostępnienie pracowni  pracownikom Instytutu Sztuk Plastycznych: Pani dr hab. Katarzyna Handzlik-Bąk prof. UŚ,  Pani dr hab. Katarzynie Pyce prof. UŚ, Pani dr Katarzynie Gieleckiej-Grzemskiej, Pani dr Annie Wajdzie, Pani dr Jolancie Hermie-Pasińskiej, Pani mgr Angelice Zajdlic.