Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Instytut Filozofii
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Gender Balance in Media and Culture – rozmowa z Madeline Di Nonno

03.04.2023 - 17:08 aktualizacja 03.04.2023 - 17:08
Redakcja: am

Ambasada USA zaprasza na wirtualną rozmowę z Madeline Di Nonno, CEO & President w Geena Davis Institute on Gender in Media, na temat Gender Balance in Media and Culture, która odbędzie się we wtorek, 11 kwietnia o godz. 17:00.

Geena Davis Institute on Gender in Media to organizacja, która działa na rzecz wprowadzania różnorodności i równości płci w amerykańskich mediach i przemyśle rozrywkowym. Piastując wcześniej wysokie stanowiska w przemyśle medialnym, telewizyjnym i rozrywkowym, Madelinne Di Nonno podzieli się swoim doświadczeniem w wyrównywaniu szans i kreowaniu wizerunku kobiet w tych branżach, a także ogólnie w kontekście kulturowym.

Rozmowę z Madeline Di Nonno poprowadzą Profesor Krystyna Mazur z Ośrodka Studiów Amerykańskich UW oraz Brittany Rudich z Ambasady U.S.A.

 

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

 

Prosimy o rejestrację na wydarzenie do 6 kwietnia: https://forms.gle/5dvmpvvEbqTBCyY36

Osoby zarejestrowane otrzymają link do spotkania na platformie Zoom.

 


Inspire. Empower. Lead.

Wydarzenie jest pierwszym spotkaniem w nowym cyklu Ambasady U.S.A. „Inspire. Empower. Lead”, w którym amerykańskie ekspertki dzielą się swoją wiedzą ekspercką i doświadczeniem, by inspirować kobiety do przywództwa w ich życiu zawodowym i społecznościach.

plakat informujący o rozmowie ze zdjęciem Madeline Di Nonno

return to top