Instytut Informatyki

PP-RAI’2024 – 5TH POLISH CONFERENCE ON ARTIFICIAL INTELLIGENCE

14.01.2024 - 22:49 aktualizacja 14.01.2024 - 22:49
Redakcja: lukaszstrak

W tym roku Polska Konferencja Sztucznej Inteligencji (PP-RAI), stanowiąca jedno z największych w Polsce wydarzeń naukowo-biznesowych poświęconych Sztucznej Inteligencji, odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia 2024 r. na Politechnice Warszawskiej.

Zapraszamy do udziału kadrę akademicką, doktorantów, ambitnych studentów oraz przedstawicieli biznesu realizujących badania / prace rozwojowe w obszarze Sztucznej Inteligencji.

Przedstawicieli środowiska naukowego zachęcamy do zgłaszania streszczeń (2-stronicowy abstrakt) bądź pełnych prac (4-6 stron). Przedstawicieli biznesu zachęcamy do zgłaszania jednostronicowych streszczeń projektów biznesowych.

Termin nadsyłania wszystkich rodzajów prac upływa 11 lutego 2024 r.

Nadesłane prace będą podlegały recenzji. Wszystkie zaakceptowane prace zostaną w trakcie konferencji zaprezentowane przez autorów w ramach sesji plakatowych, a wybrane prace zostaną dodatkowo zaprezentowane w formie wystąpień ustnych. Dodatkowo, autorzy najlepszych spośród zgłoszonych prac będą mieli szansę na złożenie ich rozszerzonych wersji do numerów specjalnych dedykowanych PP-RAI’2024, w czasopismach o międzynarodowym uznaniu.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji oraz trybu zgłaszania prac znajdują się na stronie wydarzenia: https://pp-rai.pl/