Instytut Inżynierii Biomedycznej

Udział dra hab. S. Stacha, prof. UŚ oraz dra hab. A. Swinarewa, prof. UŚ w HealthTech Innovation Conference

10.10.2022 - 12:17 aktualizacja 10.10.2022 - 15:01
Redakcja: M. Kasprzyk

W dniu 10 października br. delegacja pracowników Instytutu Inżynierii Biomedycznej w osobach dra hab. Sebastiana Stacha, prof. UŚ oraz dra hab. Andrzeja Swinarewa, prof. UŚ bierze udział w HealthTech Innovation Conference w Zabrzu.

Konferencja jest kontynuacją konferencji „Innovations in Biomedical Engineering”, a jej nadrzędnym celem jest inspiracja do rozwoju nowych technologii służących zdrowiu człowieka, identyfikacja aktualnych potrzeb systemu ochrony zdrowia oraz wymiana doświadczeń. W Konferencji wezmą udział przedstawiciele środowisk naukowych, biznesu oraz samorządów.

Ponadto w tym samym dniu delegacja weźmie udział w „VIII Spotkaniu Dziekanów” wydziałów, na których realizowane jest kształcenie na kierunku „Inżynieria Biomedyczna”.