Instytut Inżynierii Biomedycznej

Postępowanie w sprawie nadania stopnia doktora mgr inż. Magdalenie Błaszczyk

27.09.2023 - 12:17 aktualizacja 27.09.2023 - 12:17
Redakcja: M. Kasprzyk

Dnia 18.09.2023 r. Rada Naukowa Instytutu Inżynierii Biomedycznej Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach podjęła uchwałę w sprawie wyznaczenia recenzentów wdrożeniowej rozprawy doktorskiej mgr inż. Magdaleny Błaszczyk w postępowaniu w sprawie nadania stopnia doktora w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie inżynieria biomedyczna.

Temat rozprawy brzmi Modelowanie 3D protez twarzoczaszki dedykowanych dla leczenia rozległych ubytków twarzy w obrębie oczodołu i nosa systemem Cochlear™ Vistafix® 3.

Promotorem pracy jest prof. dr hab. inż. Zygmunt Wróbel, natomiast opiekunem pomocniczym dr n. med. Maciej Mazur (pracownik Medicus Sp. z o.o.).

Rada Naukowa wyznaczyła następujących recenzentów rozprawy doktorskiej:

Prof. dr hab. inż. Elżbieta Pamuła z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie

Dr hab. Józef Mierzwiński, prof. UMK z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Prof. dr hab. n. med. Marcin Szymański z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.