Instytut Pedagogiki

Krzysztof Kasperek – doktorant z WNS otrzymał finansowanie z NCN

14.06.2024 - 07:10 aktualizacja 14.06.2024 - 07:10
Redakcja: tomaszhuk

Doktorant z naszego Wydziału Krzysztof Kasperek otrzymał finansowanie z NCN na projekt badawczy.

Serdecznie gratulujemy.

322 badaczek i badaczy, których projekty były na listach rezerwowych w konkursach Narodowego Centrum Nauki – OPUS 25, PRELUDIUM 22, MAESTRO 15 i SONATA BIS 13 otrzymało decyzje o finansowaniu. Wśród nich jest doktorant z naszego Wydziału Krzysztof Kasperek, który realizuje swój projekt badawczy na temat samorządności i partycypacji wśród uczniów najmłodszych klas szkoły podstawowej. Szczególnie cieszy fakt, że dzięki środkom i badaniom uczestniczącym w jego klasie możliwe będzie opracowanie programu dot. rozwoju samorządności na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Rozwój badań podstawowych jest szczególnie ważny dla rozwoju społeczno-gospodarczego – to one budują fundament dla wszelkich projektów, dzięki którym możemy dokonywać postępów w naszym życiu. Dziękujemy NCN.