• Polish

18.05.2023 - 13:38 aktualizacja 10.07.2023 - 13:07
Redakcja: agatasoldrowska
Tagi: Interaktywne Targi Pracy

Druga edycja Wirtualnych Targów pracy już za nami? I tak i nie. 27 kwietnia tego roku odbył się Open Day – punkt kulminacyjny Targów, podczas którego na żywo rozmawialiśmy z naszymi pracownikami, którzy opisali dla nas procesy rekrutacji, zatrudnienia oraz ważne aspekty i możliwości związane z pracą naukową na naszym uniwersytecie. Podczas Open Day naszymi gośćmi było także dwoje naszych aktualnych pracowników zagranicznych, którzy podzielili się swoim doświadczeniem i dzięki którym z pierwszej ręki można było dowiedzieć się o tym jak to jest w Polsce i na Uniwersytecie Śląskim.

Przypominamy, że dla tych, którzy z jakichkolwiek powodów nie mogli oglądać transmisji na żywo zarówno informacje zamieszczone na stronie Wirtualnych Targów Pracy Nice2MeetUS jak i nagranie Open Day są dostępne pod adresem: Nice2MeetUS | Wirtualne targi pracy 2023 – welcomepoint  (strona) oraz Wirtualne Job Fair Nice2MeetUS Open Day (nagranie). Warto również od czasu do czasu odwiedzić stronę z ofertami pracy gdzie znajdą Państwo regularnie aktualizowane informacje o otwartych konkursach i ofertach pracy na naszej uczelni.

A group of 5 people posing for a photo in the studio. Grupa pięciu osó pozujących do zdjęcia w studiofot. archiwum projektu „Come2US”

GALERIA ZDJĘĆ

USiL employee preparing the microphone for the interviewed guest of the Open Day in the studio. Pracownik UŚ przygotowujący mikrofon dla gościa nagrywanego w ramach Open Day wywiadu.fot. archiwum projektu „Come2US”

A big scree used in the studio showing different takes of the interview shot in the studio. Studyjny ekran pokazujący różne ujęcia nagrywanego w studio wywiadu.fot. archiwum projektu „Come2US”