• Polish
transform4europe

Konferencja doktorancka nt. sztucznej inteligencji w Saint-Etienne

02.10.2024 - 10:06 aktualizacja 02.10.2024 - 10:08
Redakcja: OO

Jean Monnet University zaprasza doktorantów Transform4Europe na konferencję doktorancką i pierwsze spotkanie sieciujące, które odbędzie się w Saint-Etienne we Francji 13 i 14 listopada 2024 r. Tematem wydarzenia będzie: „Sztuczna inteligencja i społeczeństwo: zaangażowanie naukowców w pozytywną transformację”.

Wydarzenie jest otwarte dla doktorantów, którzy chcieliby spotkać się i nawiązać kontakty z naukowcami uczelni partnerskich w dziedzinie sztucznej inteligencji. Poruszone zostaną m.in. następujące tematy: prawne aspekty sztucznej inteligencji, narzędzia sztucznej inteligencji wykorzystywane w środowisku akademickim, sztuczna inteligencja w nauce czy sztuczna inteligencja i język z perspektywy projektowania i marketingu.

W programie: panele dyskusyjne, warsztaty na temat sztucznej inteligencji, wystawy plakatów badawczych, wizyta w laboratorium, konferencja doktorska oraz mnóstwo okazji do nawiązywania kontaktów z uczestnikami.

W celu zgłoszenia chęci udziału prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Koszt podróży, zakwaterowania i diet zostanie pokryty ze środków projektu T4EU dla uczestników wybranych w wyniku rekrutacji.

Wszystkie informacje są dostępne na stronie T4EU: https://transform4europe.eu/first-t4eu-matchmaking-event-at-jmu.

Program wydarzenia

W razie pytań prosimy o kontakt: transform4europe@us.edu.pl.

grafika promująca konferencję doktorancką dot. sztucznej inteligencji