• Polish
transform4europe

Przedstawiciele Transform4Europe na spotkaniu uniwersytetów europejskich w Paryżu

05.07.2022 - 16:02 aktualizacja 07.07.2022 - 09:54
Redakcja: MK
Tagi: spotkanie
grupa osób

PRZEDSTAWICIELE TRANSFORM4EUROPE
NA SPOTKANIU UNIWERSYTETÓW EUROPEJSKICH
W PARYŻU

INFORMACJA

W czwartek 30 czerwca 2022 roku w Pałacu Kongresowym w Wersalu odbyło się spotkanie „The Campus of European Universities”, w którym uczestniczyli przedstawiciele wszystkich uniwersytetów europejskich. Transform4Europe reprezentowała grupa osób z uczelni zrzeszonych w naszym sojuszu. Ze strony Uniwersytetu Śląskiego w spotkaniu wzięła udział koordynatorka projektu dr hab. Małgorzata Myśliwiec, prof. UŚ.

W ramach wydarzenia odbyły się m.in. sesje plenarne i warsztaty. W Paryżu spotkali się reprezentanci: uniwersytetów europejskich, państw członkowskich, Komisji Europejskiej oraz interesariusze z sektora szkolnictwa wyższego. Uczestnicy międzynarodowego wydarzenia mogli zaprezentować realizowane inicjatywy oraz wyniki podjętych dotąd działań.

grupa osób
Reprezentanci Transform4Europe podczas spotkania uniwersytetów europejskich w Paryżu | fot. materiały T4EU