• Polish
transform4europe

T4EU | Konkurs „Innovative Teaching Award 2022”

31.05.2022 - 11:15 aktualizacja 07.06.2022 - 11:02
Redakcja: MK
Tagi: konkurs
Uczennice i nauczycielka w studio

TRANSFORM4EUROPE INNOVATIVE TEACHING AWARD 2022

ZGŁOSZENIA DO 31 LIPCA 2022 ROKU

ZAPROSZENIE

„Transform4Europe Innovative Teaching Award 2022” to nagroda dla nauczycieli akademickich naszego uniwersytetu europejskiego, która w tym roku zostanie po raz pierwszy przyznana przez sojusz T4EU. Jej celem jest docenienie najlepszych praktyk w zakresie nauczania, stosowanych przez nauczycieli akademickich związanych z uczelniami sojuszu. Inicjatywa ma również wzmacniać współpracę między uniwersytetami tworzącymi konsorcjum T4EU.

Zgłoszenia należy przesyłać do 31 lipca 2022 roku. Wnioski oceniane będą przez komisję złożoną z pracowników uczelni sojuszu, studentów oraz zewnętrznych ekspertów.

Każdy z czworga laureatów otrzyma nagrodę w wysokości 2500 EUR. Wyróżnienia zostaną wręczone podczas pierwszej edycji konferencji „Transform4Europe International Conference-Hackathon for the Innovative Teaching and Learning Methods in Higher Education”, która odbywać się będzie od 24 do 27 października 2022 roku w Kownie.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.transform4europe.eu.