Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polish
  • English
transform4europe

T4EU Week w Niemczech

09.03.2023 - 13:59 aktualizacja 13.03.2023 - 11:22
Redakcja: Przemysław Kowal

Transform4Europe zaprasza do udziału w Transform4Europe Week w dniach 8–12 maja 2023 roku organizowanym przez Uniwersytet Kraju Saary (Niemcy).

Głównym tematem wydarzenia będzie „Europe in Transformation”. Studenci będą mieli okazje wciąć w kursach z informatyki kwantowej oraz w kursie na temat fundamentów Europy, za których ukończenie będzie można otrzymać 3 ECTS. Do tego dostępna będzie szeroka oferta kursów dokształcających bez ECTS.

Uwaga: koszty podróży, zakwaterowania oraz wyżywienia zostaną sfinansowane z budżetu projektu T4EU. Wyjazd będzie się odbywał na podstawie polecenia wyjazdu służbowego (wniosek WP), na zasadach określonych w zarządzeniu nr 71/2021 rektora UŚ. Do 14 dni od powrotu każdy uczestnik ma obowiązek rozliczyć podróż, składając do Biura Rozliczeń Mobilności Międzynarodowych rachunek kosztów. Prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami dostępnymi na stronie dotyczącej wyjazdów zagranicznych.

Formularz zgłoszeniowy dla studentów i studentek Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach dostępny jest na stronie: https://formularze.us.edu.pl/form/index/3893.

Liczba miejsc jest ograniczona. Wybór uczestników nastąpi na podstawie oceny zgłoszeń, które należy przesyłać do 24 marca 2023 roku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Transform4Europe: transform4europe@us.edu.pl.

Grafika promująca wydarzenie tekst zawarty w opisie

return to top