Staż dydaktyczny na Wydziale Psychologii Uniwersytetu w Turynie

16.05.2023 - 11:11 aktualizacja 16.05.2023 - 11:57
Redakcja: violettakulik

W dniach 8-14 maja br. dr Karina Leksy (Instytut Pedagogiki) i dr Grzegorz Gawron (Instytutu Socjologii) odbywali staż dydaktyczny na Wydziale Psychologii Uniwersytetu w Turynie. Rolę tutora pełniła Professor Emanuela Rabaglietti.

Przedstawiciele naszego wydziału uczestniczyli i wzbogacali swoje kompetencje dydaktyczne, uczestnicząc w spotkaniach z dydaktykami i studentami oraz prowadząc seminarium dla słuchaczy studiów doktoranckich pt. Improving adolescents’ mental well-being by using the co-production approach and its adaptation to health promotion.

Wizyta zaowocowała zacieśnieniem współpracy międzynarodowej w zakresie organizacji bilateralnej mobilności naukowców i studentów oraz realizacji wspólnych przedsięwzięć badawczych.

Kolejny udany staż dydaktyczny zrealizowany w ramach projektu „Jeden Uniwersytet – Wiele Możliwości. Program Zintegrowany”.

Ottimo momento a Torino – Persone, atmosfera e luogo!

dr Karina Leksy

dr Grzegorz Gawron