„Uwaga. O uwadze słów kilka” – podsumowanie spotkania w ramach Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024

26.03.2024 - 08:50 aktualizacja 26.03.2024 - 09:09
Redakcja: violettakulik

25 marca 2024 r. w Teatrze Korez odbyło się wydarzenie: „Uwaga. O uwadze słów kilka” w ramach projektu: Nauka jest wszędzie!

Wydarzenie skierowane było dla wszystkich zainteresowanych tematem oraz szkół średnich, w trakcie którego dr hab. Katarzyna Ślebarska, prof. UŚ opowiedziała uczestnikom:

Czy rozwijanie uważności może nam skutecznie pomagać radzić sobie ze stresem, przygnębieniem, depresją czy poczuciem przytłoczenia aktualną sytuacją?

Czy dzięki uwadze konkretna informacja może zostać przez nas zarejestrowana i zapamiętana?

Wydarzenie realizowane w ramach obchodów Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024, w paśmie Miasto-Region-Akademia.

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Województwa Śląskiego – Współorganizatora Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024.

Zdjęcia: Katarzyna Suchańska