Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Społecznych

Biuro Dziekana

mgr Marta Turek
marta.turek@us.edu.pl
tel. 32 359 11 12, 32 359 21 25
ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice, pokój nr 6

Biuro Prodziekanów

mgr Maria Michniowska
maria.michniowska@us.edu.pl
tel. 32 359 11 09
ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice, pokój nr 3

 

mgr Magdalena Buda
magdalena.buda@us.edu.pl
tel. 32 359 11 09
ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice, pokój nr 3

Sprawy finansowe wydziału

mgr Monika Tereszko
monika.tereszko@us.edu.pl
tel. 32 359 14 37
ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice, pokój nr 1B
mgr Marzena Drozdek-Młodzik
marzena.drozdek@us.edu.pl
tel. 32 359 97 52
ul. Grażyńskiego 53, 40-126 Katowice, pokój nr 33

Promocja wydziału, współpraca z instytucjami

lic. Violetta Kulik
violetta.kulik@us.edu.pl
tel. 32 359 97 94
ul. Grażyńskiego 53, 40-126 Katowice, pokój nr 124
return to top