Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Perspektywy Women in Tech Summit 2023 | Zaproszenie dla studentek i studentów

18.04.2023 - 13:40 aktualizacja 19.04.2023 - 09:09
Redakcja: jp

Drogie Studentki i drodzy Studenci

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na Perspektywy Women in Tech Summit 2023 – największą technologiczną konferencję w Polsce, a zarazem największe wydarzenie dla kobiet w technologii i IT w Europie. To wspaniała okazja, aby się  spotkać i porozmawiać z 10 000 uczestniczek i uczestników z 80 krajów, 500 prelegentami i mentorami z całego świata oraz 100 najbardziej innowacyjnymi firmami technologicznymi z Polski i za granicy. 

Jeśli studiujesz na kierunku technologicznym lub informatycznym, organizatorzy mają dla Ciebie bezpłatne bilety na to wydarzenie. Aby dostać darmowy bilet studencki poprosimy o zaaplikowanie przez formularz grantowy (podając nazwę uczelni, którą reprezentujesz i swój kierunek studiów). .

Uwaga
Dla 5 wybranych studentek Władze UŚ i WNSiT pokryją koszty uczestnictwa w wydarzeniu związane z noclegiem oraz podróżą. Wypełnij formularz i uzasadnij, dlaczego to musisz być TY!
wypełnij formularz wewnętrzny

Czas na rejestrację wewnętrzną upływa w niedzielę 23 kwietnia o północy!

Jeśli jeszcze się wahasz, obejrzyj na relację z ubiegłorocznej edycji, w której wzięli udział studenci WNSiT: Women In Tech Summit 2022 | Fotorelacja.

sześć osób pozujących do zdjęcia

Nie przegap szansy na udział w tak ważnym wydarzeniu o kobietach w technologii i IT, skorzystaj z możliwości czerpania inspiracji, wiedzy i nawiązywania kontaktów w międzynarodowym środowisku.

Do zobaczenia na Perspektywy Women in Tech Summit 2023!

return to top