Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Staż w Letniej Akademii Talentów – Java Developer | Aplikuj do 15.06.2023 r.

11.05.2023 - 12:58 aktualizacja 12.05.2023 - 07:17
Redakcja: jp

Sii Polska zaprasza na Letnią Akademię talentów, a w niej staż dla Java Developera. Staż rozpoczyna się 1 lipca 2023 r., a już teraz można zgłaszać kandydatury. Rekrutacja trwa do dnia 15.06.2023 r.

Letnia Akademia Talentów Sii

Wykorzystaj wolny czas w wakacje i rozpocznij karierę w najlepszym miejscu pracy w Polsce. Dołącz do Letniej Akademii Talentów w Sii! W ramach Programu Stażowego Firma współpracuje z 32 najlepszymi uczelniami w kraju. W zeszłym roku do Akademii dołączyło 293 stażystów, a aż 201 z nich otrzymało propozycję stałej współpracy.

Dołączając do Sii Polska otrzymasz możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie wielokrotnie wyróżnianej nagrodą Great Place to Work. Będziesz mieć szansę dołączenia do komercyjnego projektu oraz poznanie zwinnej metody zarządzania projektami – Agile. Dodatkowo będziesz mieć zapewnioną opiekę dedykowanego mentora przez czas trwania stażu.

Twoje zadania

1. Projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii Java 8/11/14
  2. Zapewnienie integralności i komunikacji pomiędzy różnymi środowiskami (modułami)
  3. Dbałość o najwyższą jakość kodu – inspekcja kodu, ciągła integracja