Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Zaproszenie na konferencję Infoshare Dev | 24.10.2023 r.

21.09.2023 - 18:09 aktualizacja 22.09.2023 - 12:32
Redakcja: jp

Zapraszamy wszystkich studentów – pasjonatów IT na konferencję Infoshare Dev, która odbędzie się 24 października  w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Uwaga -10 darmowych wejściówek!!!

W puli Dziekana Wydziału ds. promocji i rozwoju znajduje się 10 darmowych wejściówek. Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem darmowej wejściówki, napisz mail na adres: agnieszka.nowak-brzezinska@us.edu.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Podczas konferencji będziesz miał/a okazję uczestniczyć w prezentacjach i warsztatach spośród 4 ścieżek tematycznych, podzielonych na 2 sceny: Scenę Czerwoną, gdzie poruszone zostaną kwestie związane z Front-Endem, Web Developmentem, Java, a także UX/UI i wiele innych, oraz Scenę Niebieską, gdzie zgłębisz tajniki AI, Machine Learningu, Big Data oraz DevOps & Cloud.

Prelegenci

Swoją obecność na Konferencji potwierdzili: konsultant Front-end/UX Vitaly Friedman, AWS Hero i Java Champion Adam Bien, Harry Roberts (CSS Wizardry), Google Developer Expert in Web Technolgies Dominika Zając, Docker Captain Łukasz Lach, Executive & Business Coach Katarzyna Leszczyńska-Bohdan, Head of Technology w AWS – Tomasz Stachlewski oraz Developer Advocate Lead w Red Hat – Natale Vinto.

Uczestnictwo

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować i zakupić bilet bezpośrednio klikając: Rejestracja – Infoshare Dev – konferencja IT

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Odkryj najnowsze trendy i innowacje w świecie technologii, zdobądź praktyczną wiedzę od liderów branży, nawiąż wartościowe kontakty z ekspertami IT, porozmawiaj z potencjalnymi pracodawcami w strefie partnerów, a po konferencji baw się z nami na After Party!

Więcej na stronie organizatora

Zapraszamy

return to top