Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

30.10.2023 - 20:16, aktualizacja 31.10.2023 - 13:15
Redakcja: slawomirkaptacz

II Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych odbyło się 27 października 2023 r w Kampusie Chorzowskim.

W wydarzeniu udział wzięła Prorektor ds. kształcenia i studentów dr Katarzyna Trynda, prof. UŚ.

Absolwenci, którzy wzięli udział w wydarzeniu, ubrani w togi akademickie oraz wyjątkowe birety, otrzymali listy gratulacyjne, a uroczystość zwieńczył gest wyrzucenia biretów w górę.

W imieniu absolwentów głos zabrała mgr inż. Aleksandra Urbaniec, absolwentka kierunku inżynierii materiałowa.

Na zakończenie absolwenci oraz ich rodziny i przyjaciele mieli możliwość wysłuchania recitalu zespołu VocalTrio w składzie Agata Widera-Burda – sopran, Weronika Gębala – mezzosopran, Grzegorz Rogut – tenor.

|zdjęcia: Agata Kołodziejczyk, Małgorzata Dymowska|