Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021 na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych

08.10.2020 - 10:29, aktualizacja 13.10.2020 - 12:09
Lokalizacja: Śląskie Międzyuczelniane Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych (SMCEBI)
Redakcja: jp

Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych Uniwersytetu Śląskiego zainaugurował pięćdziesiąty trzeci rok akademicki 7 października 2020 roku. Podczas uroczystości nowo przyjęci studenci złożyli ślubowanie i otrzymali indeksy. Wykład inauguracyjny pt. „Neutrina – bardzo dużo i wszędzie” wygłosił prof. dr hab. Jan Kisiel, tegoroczny laureat nagrody Pro Scientia et Arte przyznawanej za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne.

Uroczystość była transmitowana na kanale Uniwersytetu Śląskiego serwisu YouTube i jest już dostępna pod adresem: www.youtube.com