Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Międzyuczelniany Konkurs na Projekt Plakatu

24.03.2021 - 09:52 aktualizacja 24.03.2021 - 11:06
Redakcja: Andrzej Szczurek
PLAKAT międzyuczelniany konkurs na projekt plakatu

Konkurs dla studentów i absolwentów – zapraszamy do udziału!

Pałac Kultury Zagłębia oraz Partnerzy wydarzenia: ASP w Katowicach, Wydział Sztuki Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie oraz Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, zapraszają do udziału w Międzyuczelnianym Konkursie na Projekt Plakatu, organizowanym w ramach Międzynarodowego Festiwalu im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej.

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie plakatu promującego 14. Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Michała Spisaka – edycję wydarzenia zaplanowaną na 2023 rok w specjalnościach: trąbka, róg, puzon. Konkurs ma charakter zamknięty i jest skierowany do studentów i absolwentów Uczelni Partnerskich, którzy nie ukończyli 30. roku życia.

Szczegółowe informacje, wraz z regulaminem znajdują się na stronie głównego organizatora:

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 28 maja 2021 r.!

załącznik nr 2 – karta zgłoszenia – miedzyuczelniany konkurs na projekt plakatu

regulamin – międzyuczelniany konkurs na projekt plakatu

załącznik nr 1 – charakterystyka wydarzenia – międzyuczelniany konkurs na projekt plakatu

załącznik nr 3 – oświadczenie dla laureata – międzyuczelniany konkurs na projekt plakatu

załącznik nr 4 – wzór umowy licencyjnej – miedzyuczelniany konkurs na projekt plakatu