Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Instytut Sztuk Muzycznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Eastern European Music Academy 2023

17.03.2023 - 11:03 aktualizacja 17.03.2023 - 11:03
Redakcja: Andrzej Szczurek
Music Export Ukraine (MEU), we współpracy z RAW Music (Rumunia) i Lala Slovak Music Export uruchomiły wspierany przez Kreatywną Europę program Wschodnioeuropejskiej Akademii Muzycznej (EEMA) — hybrydowego projektu budowania potencjału, mającego na celu rozwój kompetencji i kariery niezależnych profesjonalistów muzycznych z Bułgarii, Czech, Estonii, Węgier, Łotwy, Litwy, Mołdawii, Polski, Rumunii, Słowacji i Ukrainy.

W ciągu najbliższych lat EEMA będzie oferować muzykom i menedżerom wyjątkową okazję do lepszego poznania zasad biznesu muzycznego i rozwoju własnej ścieżki zawodowej, do spotkania z profesjonalistami z branży oraz bycia częścią społeczności muzycznej z całego regionu. Pierwsze wydarzenia programowe rozpoczną się 20 kwietnia br. i potrwają 12 tygodni, a zakończą się konferencją „Mastering the Music Business” w Rumunii dla wybranych uczestników.

Nabór na kurs EEMA Spring 2023 będzie otwarty do 22 marca 2023 r. Jest dostępny dla niezależnych profesjonalistów muzycznych z Europy Środkowej i Wschodniej oraz regionu bałtyckiego w grupie wiekowej od 18 do 30 lat (przewidziano 10% limit dla kandydatów w pozostałych grupach wiekowych), zmotywowanych do rozwijania kariery w branży muzycznej i profesjonalnej sieci kontaktów.
Więcej szczegółów i formularz aplikacyjny: http://eema.live/courses/
return to top