Instytut Sztuk Muzycznych

10.03.2020 - 19:06 aktualizacja 10.03.2020 - 19:06
Redakcja: Piotr Cirbus
Tagi: Nagrody

Student drugiego roku Edukacji artystycznej Adam Myślewicz zajął trzecie miejsce w pierwszej sekcji kategorii E (uczestnicy w wieku 19-24 lata) konkursu muzycznego XXVIII „Gianluca Campochiaro” International Competition w Catanii we Włoszech. Konkurs trwał od 28 stycznia do 4 lutego 2020 roku.

Stowarzyszenie muzyczne „La città di Bellini per Gianluca Campochiaro”, którego główna siedziba znajduje się w Katanii, organizuje Międzynarodowy Konkurs „ Gianluca Campochiaro ”dla młodych muzyków (solistów i zespołów do 35 osób) w celu popierania kultury muzycznej wśród młodych ludzi, identyfikowania i promowania artystycznych osiągnięć wschodzących talentów, a także kulturowej i turystycznej promocji regionu. W konkursie mogą brać udział młodzi muzycy wszystkich narodowości.

Gratulujemy!