• Polish
Kolegium Dydaktyki Ogólnouniwersyteckiej

Rejestracja na moduły w ramach kształcenia obszarowego

08.11.2023 - 11:44, aktualizacja 08.11.2023 - 11:44
Redakcja: AJS
zdjęcie, na którym znajduje się wiele ikon obrazujących pomysły i kreatywność zespołu pracującego nad jakąś kwestią

Szanowni Państwo, Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

rejestracja na modułu obszarowe wspierające kształcenia w semestrze letnim 2023/2024 odbywać się będzie przez USOSweb: www.usosweb.us.edu.pl.

Jak będzie wyglądać rejestracja?

Rejestracja jest dwuetapowa:

• I etap to rejestracja na konkretny moduł (przedmiot) – 20-23 listopada 2023 roku. Kolejność zapisów na tym etapie nie ma znaczenia, a rejestracja na poszczególnych Wydziałach będzie uruchamiana sukcesywnie;
  • II etap to rejestracja do konkretnej grupy danego modułu (przedmiotu) – styczeń 2024 roku. Na tym etapie będą podane dokładne informacje dotyczące realizacji wybranego modułu (harmonogram zajęć – konkretne godziny realizacji zajęć w dniach 11-18.05.2024).

W zależności od tego, ile osób na pierwszym etapie zapisze się na konkretny moduł, otwarta zostanie stosowna liczba grup tego przedmiotu do rejestracji na drugim jej etapie, czyli uruchomimy adekwatną liczbę grup modułu do zainteresowania nim przez osoby studenckie. Jeśli dany moduł nie zdobędzie odpowiedniej liczby osób zainteresowanych, nie zostanie uruchomiony w danym semestrze. W takiej sytuacji studenci i studentki będą samodzielnie przerejestrowywać się na inny dostępny moduł.

Jak sprawdzić, czy mogę się zarejestrować na dany moduł (przedmiot)?

Informacje na temat programu studiów dostępne są na stronie internetowej: www.informator.us.edu.pl.

W powyższym linku można sprawdzić jakie moduły w ramach kształcenia obszarowego zostały zaplanowane na poszczególnych kierunkach studiów.

Proszę uważnie czytać informacje mailowe z Państwa dziekanatów, które ułatwią Państwu wybór, z którego obszaru dla danego kierunku powinniście w danym semestrze wybrać moduł.