• Polish

Test z wykładów – już 26 kwietnia 2024 roku

18.04.2024 - 11:40, aktualizacja 18.04.2024 - 11:42
Redakcja: AJS
Uśmiechnięta młoda kobieta siedząca przed laptopem

Wkrótce zakończą się wykłady z wszystkich modułów w ramach kształcenia obszarowego i zgodnie z zapisami sylabusów wszystkie osoby studiujące uczestniczące w kształceniu obszarowym przystąpią do testu zaliczeniowego. Odbędzie się on 26 kwietnia w godzinach od 12.30 do 14.30. Zaliczenie testu z jednego modułu będzie możliwe przez 15 min. i realizowane będzie na platformie Moodle.

23 kwietnia, również w godzinach od 12.30 do 14.30 w kursach kształcenia obszarowego na platformie Moodle dostępny będzie test próbny. Zachęcamy osoby studiujące, aby spróbowały go rozwiązać, dzięki temu, wyeliminują ewentualne problemy z obsługą narzędzia informatycznego w dniu zaliczenia wykładów.

Prosimy nie logować się do kursów przed 23 kwietnia.

Życzymy powodzenia w trakcie rozwiązywania testów.

Strona internetowa Kolegium Dydaktyki Ogólnouniwersyteckiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach: kdo.us.edu.pl.