• Polish

TYDZIEŃ PROJEKTOWY | mikro-skrót makro-informacji

10.04.2024 - 15:26, aktualizacja 10.04.2024 - 15:45
Redakcja: AJS
Grafika: blat stołu, na którym rozrysowane są różnorodne pomysły

W semestrze letnim bieżącego roku akademickiego 2023/2024 po raz pierwszy rusza TYDZIEŃ PROJEKTOWY, który zgodnie z harmonogramem przewidziany jest:

• dla studiów stacjonarnych w terminie od 13 do 17 maja,
  • dla studiów niestacjonarnych w dniach 12 i 18 maja.

Łącznie odbędzie się 2556 godzin w 132 grupach z 12 modułów w ramach 6 obszarów.

Każdy student i każda studentka realizująca/-a kształcenie obszarowe weźmie udział w 20 godzinach zajęć warsztatowych lub projektowych w ramach wybranego przez siebie wcześniej modułu.

Czas ten pozwoli zdobyć umiejętności i kompetencje oraz uzupełnić wiedzę w zakresie rozpoznanych już w ramach wykładów przestrzeni tematycznych

TYDZIEŃ PROJEKTOWY to także okazja do integracji w obrębie kampusu katowickiego wszystkich studiujących. Jako że czas ten przypada na 19. tydzień Europejskiego Miasta Nauki: „Tydzień oddechu”, można spodziewać się różnych atrakcyjnych działań tematycznie powiązanych z oddychaniem

Zachęcamy do śledzenia strony Kolegium Dydaktyki Ogólnouniwersyteckiej, wszystkie szczegóły będziemy zamieszczać w kafelku Tydzień Projektowy, oraz pozostałych kanałów w sieci, szczególnie studenckich mediów społecznościowych. gdzie zamieścimy informacje dotyczące szczegółów organizacji tygodnia projektowego.

Do zobaczenia!