• Polish
Kolegium Dydaktyki Ogólnouniwersyteckiej

Wybór modułu z kształcenia obszarowego

06.11.2023 - 16:51, aktualizacja 07.11.2023 - 20:46
Redakcja: AJS
grupa ludzi siedzi na konferencji i słucha wykładów

Szanowni Państwo,
w programach Państwa studiów od II do V semestru będziecie mieli możliwość wyboru modułów z kształcenia obszarowego, z 6 obszarów:

• Cyfrowy świat,
  • Ekspresja twórcza i krytyczne myślenie,
  • Granice nauki,
  • Społeczeństwo obywatelskie i przedsiębiorczość,
  • Środowisko naturalne i technologie,
  • Zdrowie i rozwój osobisty.

Moduły te to unikalna nowość, obecna w programach od bieżącego roku akademickiego.

Dlaczego warto wybrać ciekawy zdaniem Państwa moduł obszarowy?

Już od 20 listopada 2023 roku ruszy rejestracja na przedmioty z w/w obszarów, a w drugim etapie w styczniu 2024 do grup.

Moduły obszarowe mają charakter pomocniczy w stosunku do obowiązkowych modułów kierunkowych i dziedzinowych. Dzięki ich realizacji nabędziecie dodatkową wiedzę, umiejętności i kompetencje, aby po ukończeniu kierunku studiów mieć lepsze postrzeganie otaczanej Was rzeczywistości oraz być lepiej zaadoptowanym do współczesnego, stale zmieniającego się świata.

Proszę uważnie czytać informacje mailowe z Państwa dziekanatów. Informacje te ułatwią Państwu podjęcie decyzji, z którego obszaru dla danego kierunku powinniście w danym semestrze wybrać moduł.