• Polish

Global Partnership Forum

09.10.2024 - 15:29 aktualizacja 09.10.2024 - 15:29
Redakcja: OO

Uniwersytet Śląski w Katowicach jako członek konsorcjum Transform4Europe – jednego z europejskich sojuszy uniwersyteckich skupiającego 10 uczelni – organizuje spotkanie Global Partnership Forum pod hasłem „Water: A Catalyst for Global Partnerships and Sustainable Development”, które odbędzie się podczas wydarzeń T4EU w Katowicach.

Spotkanie to ma na celu zgromadzić interesariuszy z różnych środowisk i sektorów, aby podyskutować nad tytułowym zagadaniem wody, zarówno słonej, jak i słodkiej, analizując rolę wody w łączeniu społeczności i instytucji w Europie i na całym świecie.

Forum ma na celu podkreślić rolę wody jako zasobu wykraczającego poza wartość ekonomiczną, niezbędnego dla stabilności stosunków międzypaństwowych oraz jako prawo człowieka oraz promować zrównoważone praktyki zarządzania wodą zgodne z misją T4EU, wspierając współpracę między członkami sojuszu i innymi ekspertami w tej dziedzinie.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się w załączeniu.

Konferencja „Global Partnership Forum” odbędzie się 22 października 2024 r. w godz. 16.00–18.15 w Café Operacyjnej w budynku spinPLACE (Katowice, ul. Bankowa 5). Dostępność architektoniczna budynku.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy.

grafika promująca Global Partnership Forum