• Polish

[online] Open Dual Lecture w Tallinnie

26.08.2022 - 14:10 aktualizacja 29.08.2022 - 08:25
Redakcja: MK
Mężczyzna uczestniczący w spotkaniu online

TRANSFORM4EUROPE
OPEN DUAL LECTURE

5 WRZEŚNIA 2022 ROKU, GODZ. 18.00 (EEST) [ONLINE]

ESTOŃSKA AKADEMIA SZTUKI

ZAPROSZENIE

5 września 2022 Estońska Akademia Sztuki w Tallinnie zorganizuje otwarty wykład w ramach inicjatywy Transform4Europe Open Dual Lecture, podczas którego wiedza akademicka i doświadczenie biznesowe połączą siły, aby omówić ważny temat zarówno w Estonii, jak i w Europie – nadciągający kryzys mieszkaniowy. Wykład odbędzie się w barze Botik w fabryce Põhjala w Tallinie w języku angielskim. Wydarzenie będzie transmitowane od godziny 18:00 (EEST) na żywo zarówno na Facebooku, jak i na kanale YouTube.

Na zaproszenie Estońskiej Akademii Sztuki do Tallina z Włoch przyjadą: dr Sille Pihlak, profesor nadzwyczajny Wydziału Architektury oraz Sara Paganin, kierownik ds. mieszkalnictwa socjalnego, Finanziaria Internazionale Investments SGR SpA, Conegliano/Mediolan. Rozmowę poprowadzi Madle Lippus, zastępca burmistrza odpowiedzialny za sprawy urbanistyczne Tallinna.

Wykład jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych, ale szczególnie mile widziani są liderzy społeczności, deweloperzy, urbaniści, architekci i architekci wnętrz oraz urzędnicy zajmujący się planowaniem przestrzennym w samorządach.

Więcej informacji: http://www.transform4europe.eu