• Polish

23.05.2022 - 14:56 aktualizacja 01.08.2022 - 12:30
Redakcja: MK
Tagi: konferencje
Grupa osób/ A group of people sitting in a room

KONFERENCJA

TRANSFORM4EUROPE INTERNATIONAL CONFERENCE-HACKATHON
FOR THE INNOVATIVE TEACHING AND LEARNING METHODS IN HIGHER EDUCATION

24-27 PAŹDZIERNIKA 2022 ROKU

ZAPROSZENIE

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji konferencji pt. „Transform4Europe International Conference-Hackathon for the Innovative Teaching and Learning Methods in Higher Education”. Wydarzenie poświęcone innowacyjnemu nauczaniu będzie dotyczyć najlepszych praktyk edukacyjnych, oceny wyzwań i wymiany doświadczeń związanych z pracą w warunkach po pandemii koronawirusa.

Wydarzenie, którego organizatorem jest Uniwersytet Witolda Wielkiego w Kownie, odbywać się będzie od 24 do 27 października 2022 roku. Do udziału w konferencji zaproszeni są nauczyciele akademiccy, prezenterzy najlepszych innowacyjnych praktyk nauczania w ramach projektu Transform4Europe, konsultanci edukacyjni, interesariusze inicjatywy T4EU, nauczyciele i twórcy technologii.

Zgłoszenia należy przesyłać do 16 sierpnia 2022 roku. Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.transform4europe.eu.

Kontakt w sprawie organizacji wyjazdu po ogłoszeniu wyników: transform4europe@us.edu.pl.