Podwyższenie punktacji czasopism Wydziału Humanistycznego na liście ministerialnej

12.02.2021 - 15:58 aktualizacja 26.02.2021 - 13:21
Redakcja: am
Tagi: czasopisma

W dniu 9 lutego 2021 roku ogłoszono rozszerzony wykaz czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych (https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/nowy-rozszerzony-wykaz-czasopism-naukowych-i-recenzowanych-materialow-z-konferencji-miedzynarodowych).

Na nowej liście kilka wydawanych na Wydziale Humanistycznym czasopism zyskało dodatkowe punkty. I tak: „Postscriptum Polonistyczne”, „Przegląd Rusycystyczny”, „Przekłady Literatur Słowiańskich” oraz „Theory and Practice of Second Language Acquisiton” mają obecnie 40 punktów (wcześniej 20).

W gronie czasopism, które mają 40 punktów, znajduje się także „Średniowiecze Polskie i Powszechne”.

70 punktami doceniono „Er(r)go”, 20 punktów przyznano Wiekom Starym i Nowym, „Narracjom o Zagładzie” i „Folia Philosophica”.

zbliżenie na grzbiety leżących na stole magazynów, na których położono aparat fotograficzny. Obok pojemnik z ołówkami