Bal Humanisty 2022

12.05.2022 - 13:22, aktualizacja 12.05.2022 - 13:22
Redakcja: mn

Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Humanistycznego UŚ zaprasza 20 maja br. na Bal Humanisty (wcześniej: Bal Filologa), który wraca po kilku latach przerwy! Wydarzenie odbędzie się w siedzibie wydziału przy ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego 5 w Sosnowcu.

„Jutro nie umiera nigdy” to nie tylko tytuł 18. oficjalnego filmu o przygodach Jamesa Bonda, lecz również hasło zapowiadające tegoroczny motyw przewodni balu inspirowany kinem i literaturą szpiegowską.

Zapraszamy w piątek wszystkich studentów i wszystkie studentki zarówno naszego wydziału, jak i całego Uniwersytetu Śląskiego, aby wspólnie o 19:00 rozpocząć zabawę, którą otworzy oficjalne powitanie wszystkich gości.

Uwaga: wstęp biletowany.

III pula biletów w kwocie 130 zł za osobę rusza 13 maja o 17:00 (WH) i 19:00 (pozostałe wydziały).

Więcej informacji nt. zapisów oraz dodatkowych atrakcji można znaleźć na stronie wydarzenia.

Zachęcamy do śledzenia kont organizatora na:

Facebooku

Instagramie